Vacature stagiair(e) content creator

Contact - Catapult creëert Hellendoorn

Marlijn (communicatieadviseur)

“Ik ben bij Catapult begonnen als stagiaire en werk er nu alweer 5 jaar! Bij Catapult krijg je alle ruimte om te doen wat je leuk vindt en om jezelf te ontwikkelen. Heb je vragen over de vacature? Bel of mail mij gerust, ik vertel je er graag meer over!”

Bel 06 44 11 11 89 Mail marlijn@catapult.nl

dit worden jouw collega’s!

Als team zijn we sterk, veelzijdig, gepassioneerd, werken we nauw samen en bieden we effectieve full service communicatie, creatieve concepten en een verrassende aanpak.

Bas

Bas

Grafisch ontwerper

bas@catapult.nl
Esther

Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
Gerrit Jan

Gerrit Jan

Stagiair mediavormgeving

gerrit-jan@catapult.nl
Herald

Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
Jacomine

Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
Jurre

Jurre

Webdeveloper

jurre@catapult.nl
Lisette

Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
Lotte

Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
Marlijn

Marlijn

Communicatieadviseur online

marlijn@catapult.nl
Remy

Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
Renske

Renske

Communicatieadviseur

renske@catapult.nl
Roy

Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
Thom

Thom

Webdeveloper

thom@catapult.nl

dit worden jouw collega’s!

Bas

Grafisch ontwerper

bas@catapult.nl
linkedin
Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
linkedin
Gerrit Jan

Stagiair mediavormgeving

gerrit-jan@catapult.nl
linkedin
Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
linkedin
Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
linkedin
Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
linkedin
Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
linkedin
Marlijn

Communicatieadviseur online

marlijn@catapult.nl
linkedin
Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
linkedin
Renske

Communicatieadviseur

renske@catapult.nl
linkedin
Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
linkedin