< p>

Vacature stagiair(e) grafisch ontwerper

Contact - Catapult creëert Hellendoorn

Niek

“Wil je solliciteren? Leuk! Stuur jouw cv met motivatie en portfolio. Heb je vragen over deze vacature? Bel of mail mij gerust. Ik vertel je er graag meer over!”

Bel 0548 654 954 Mail niek@catapult.nl

dit worden jouw collega’s!

Als team zijn we sterk, veelzijdig, gepassioneerd, werken we nauw samen en bieden we effectieve full service communicatie, creatieve concepten en een verrassende aanpak.

Esther

Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
Herald

Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
Ilse

Ilse

Webdeveloper

ilse@catapult.nl
Jacomine

Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
Jurre

Jurre

Webdeveloper

jurre@catapult.nl
Lisette

Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
Lotte

Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
Mark

Mark

Grafisch ontwerper

mark@catapult.nl
Marlijn

Marlijn

Communicatieadviseur

marlijn@catapult.nl
Niek

Niek

Grafisch ontwerper

niek@catapult.nl
Remy

Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
Roy

Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
Thom

Thom

Webdeveloper

thom@catapult.nl

dit worden jouw collega’s!

Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
linkedin
Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
linkedin
Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
linkedin
Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
linkedin
Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
linkedin
Mark

Grafisch ontwerper

mark@catapult.nl
linkedin
Marlijn

Communicatieadviseur

marlijn@catapult.nl
linkedin
Niek

Grafisch ontwerper

niek@catapult.nl
linkedin
Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
linkedin
Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
linkedin

Nieuw!
4 vacatures