Vacature stagiair(e) webdevelopment/UI design

Contact - Catapult creëert Hellendoorn

Jurre

“Ik ben bij Catapult begonnen als stagiaire webdeveloper en werk er nu alweer 6 jaar. Bij Catapult krijg je alle ruimte om te doen wat je leuk vindt en om jezelf te ontwikkelen. Heb je vragen over de vacature? Bel of mail mij gerust!”

Bel 0548 654 954 Mail jurre@catapult.nl

dit worden jouw collega’s!

Als team zijn we sterk, veelzijdig, gepassioneerd, werken we nauw samen en bieden we effectieve full service communicatie, creatieve concepten en een verrassende aanpak.

Bas

Bas

Grafisch ontwerper

bas@catapult.nl
Esther

Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
Herald

Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
Jacomine

Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
Jurre

Jurre

Webdeveloper

jurre@catapult.nl
Lisette

Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
Lotte

Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
Mark

Mark

Stagiair grafisch ontwerper

mark@catapult.nl
Marlijn

Marlijn

Communicatieadviseur

marlijn@catapult.nl
Niek

Niek

Grafisch ontwerper

niek@catapult.nl
Remy

Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
Roy

Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
Thom

Thom

Webdeveloper

thom@catapult.nl

dit worden jouw collega’s!

Bas

Grafisch ontwerper

bas@catapult.nl
linkedin
Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
linkedin
Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
linkedin
Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
linkedin
Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
linkedin
Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
linkedin
Mark

Stagiair grafisch ontwerper

mark@catapult.nl
linkedin
Marlijn

Communicatieadviseur

marlijn@catapult.nl
linkedin
Niek

Grafisch ontwerper

niek@catapult.nl
linkedin
Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
linkedin
Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
linkedin