CoWorker

  • Professionaliseringsslag en actuele communicatie
  • Zichtbaarheid, identiteit en actie
  • Niet 1 communicatiemedewerker, maar 15 communicatie-experts
  • Creativiteit, inspiratie en het vermogen om te innoveren
  • Minder druk op eigen medewerkers die communicatie ‘er even bij’ doen
  • Inspiratieruimte (gebruik van ons kantoor, onze tuin en faciliteiten in Hellendoorn)

Boost
Sta jij op het punt je communicatie te professio­naliseren? Daar kun je natuurlijk een professional voor aannemen. Je kunt ook contact met ons opnemen.
Met CoWorker van Catapult creëert krijgt de kwaliteit van jouw communicatie direct een boost. Niet 1 communicatiemedewerker, maar 17 communicatie experts gaan voor je aan de slag. Voor een vast bedrag per maand professionaliseren ze de communicatie, versterken ze de communicatieafdeling of zetten ze deze voor je op. Mooie bijkomstigheid: je mag gebruik maken van ons kantoor, de tuin en faciliteiten en we brengen je graag in contact met ons inspirerende netwerk.

Focus
Waarop CoWorker zich concentreert bepalen we samen. Wij zijn goed in corporate communicatie. Gaan aan de slag met het imago, de identiteit en reputatie van jouw organisatie. We leren je een goede relatie aan te gaan met de media. We helpen je bij branding en de opzet en uitrol van communicatie­campagnes. We vergroten je aantrekkingskracht als aantrekkelijke werkgever op een krappe arbeidsmarkt. En maken van je medewerkers trotse ambassadeurs met interne communicatie over ontwikkelingen en successen.

Acties
Voor een vast bedrag per maand leeft Catapult zich in in jouw organisatie, merken, markten en klanten. We bepalen samen jouw doelen en wensen op communicatievlak en gaan dan aan de slag. We leveren bijvoorbeeld op:

  • Een communicatiejaarplan als basis voor alle acties
  • Contentmanagement als vliegwiel voor communicatie: elke maand nieuwsberichten, artikelen, blogs, vlogs en social media updates
  • Online analyses: elke maand een rapport van online prestaties en verbeteracties
  • Een up-to-date Werken bij pagina
  • Huisstijlontwikkeling en -bewaking
  • Creatieve concepten voor onderscheidende communicatie
  • Communicatieadvies: elke maand een sparringsessie en pro-actief advies
  • Vormgeving, tekst en technische realisatie communicatiemiddelen volgens communicatiejaarplan

ons team

Als team zijn we sterk, veelzijdig, gepassioneerd, werken we nauw samen en bieden we effectieve full service communicatie, creatieve concepten en een verrassende aanpak.

Esther

Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
Gerrit Jan

Gerrit Jan

Stagiair mediavormgeving

gerrit-jan@catapult.nl
Hans

Hans

Webdeveloper

hans@catapult.nl
Herald

Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
Jacomine

Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
Jurre

Jurre

Webdeveloper

jurre@catapult.nl
Lisette

Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
Lotte

Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
Marlijn

Marlijn

Communicatieadviseur online

marlijn@catapult.nl
Marvin

Marvin

Creative publisher

marvin@catapult.nl
Niek

Niek

Grafisch ontwerper

niek@catapult.nl
Remy

Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
Renske

Renske

Communicatieadviseur

renske@catapult.nl
Roy

Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
Thom

Thom

Webdeveloper

thom@catapult.nl

ons team

Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
linkedin
Gerrit Jan

Stagiair mediavormgeving

gerrit-jan@catapult.nl
linkedin
Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
linkedin
Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
linkedin
Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
linkedin
Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
linkedin
Marlijn

Communicatieadviseur online

marlijn@catapult.nl
linkedin
Marvin

Creative publisher

marvin@catapult.nl
linkedin
Niek

Grafisch ontwerper

niek@catapult.nl
linkedin
Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
linkedin
Renske

Communicatieadviseur

renske@catapult.nl
linkedin
Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
linkedin