Overons_Catapult_Creëert

Anders durven denken én doen

We zijn er voor bedrijven en organisaties die anders durven te denken en te doen. Hét communicatie­bureau met een scherpe visie op effectieve communicatie en een passie voor creatieve concepten met een verrassende aanpak. Wij begeven ons op een unieke plek in Oost-Nederland, letterlijk tussen de velden. Die geven ons ruimte en inspiratie om het meest creatieve in ons naar boven te halen. Vrijheid en creativiteit zijn dan ook ons grootste kapitaal.

team

Als team zijn we sterk, veelzijdig, gepassioneerd, werken we nauw samen en bieden we effectieve full service communicatie, creatieve concepten en een verrassende aanpak.

Nick

grafisch ontwerper

nick@catapult.nl

Lisette

communicatieadviseur

lisette@catapult.nl

Niek

grafisch ontwerper

niek@catapult.nl

Herald

communicatieadviseur

herald@catapult.nl

Mark

grafisch ontwerper

mark@catapult.nl

Paula

Copywriter / tekstschrijver

paula@catapult.nl

Remy

eigenaar / art director

remy@catapult.nl

Roy

creative publisher & digitale toegankelijkheid

roy@catapult.nl