Our fields

We zijn er voor bedrijven en organisaties die anders durven te denken en te doen. Hét communicatie­bureau met een scherpe visie op effectieve communicatie en een passie voor creatieve concepten met een verrassende aanpak. Wij begeven ons op een unieke plek in Oost-Nederland, letterlijk tussen de velden. Die geven ons ruimte en inspiratie om het meest creatieve in ons naar boven te halen. Vrijheid en creativiteit zijn dan ook ons grootste kapitaal.

onze aanpak

Alles wat we doen, toetsen we aan 3 pijlers:

  • Slim doordacht
    Hoe helpt communicatie bij de oplossing van een organisatievraagstuk? Die vraag stellen wij onszelf steeds opnieuw. Daarop baseren we onze strategie.
  • Verrassend creatief
    We zijn, ieder op eigen wijze, verrassend creatief. In advies, onze aanpak, concepten, content en vormgeving. Het is juist die creatieve insteek die communicatie zichtbaar, eigen en onderscheidend maakt.
  • Heel praktisch
    We maken complexe vraagstukken een stuk eenvoudiger en vooral behapbaar. Onze adviezen zijn praktisch, kort en bondig. Je krijgt geen dik plan, als ons advies past op een A4’tje, krijg je hem op een A4’tje. Met een concrete uitwerking, waarmee je morgen van start kunt.

ons team

Als team zijn we sterk, veelzijdig, gepassioneerd, werken we nauw samen en bieden we effectieve full service communicatie, creatieve concepten en een verrassende aanpak.

Bas

Bas

Grafisch ontwerper

bas@catapult.nl
Esther

Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
Herald

Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
Jacomine

Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
Jurre

Jurre

Webdeveloper

jurre@catapult.nl
Lisette

Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
Lotte

Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
Mark

Mark

Stagiair grafisch ontwerper

mark@catapult.nl
Marlijn

Marlijn

Communicatieadviseur

marlijn@catapult.nl
Niek

Niek

Grafisch ontwerper

niek@catapult.nl
Remy

Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
Roy

Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
Thom

Thom

Webdeveloper

thom@catapult.nl

ons team

Bas

Grafisch ontwerper

bas@catapult.nl
linkedin
Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
linkedin
Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
linkedin
Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
linkedin
Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
linkedin
Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
linkedin
Mark

Stagiair grafisch ontwerper

mark@catapult.nl
linkedin
Marlijn

Communicatieadviseur

marlijn@catapult.nl
linkedin
Niek

Grafisch ontwerper

niek@catapult.nl
linkedin
Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
linkedin
Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
linkedin