< p>

ons team

Als team zijn we sterk, veelzijdig, gepassioneerd, werken we nauw samen en bieden we effectieve full service communicatie, creatieve concepten en een verrassende aanpak.

teamlidfoto

Ilse

Webdeveloper

ilse@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Jessika

Online marketeer

jessika@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Jacomine

Communicatieadviseur

jacomine@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Lisette

Projectcoördinator

lisette@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Marlijn

Communicatieadviseur

marlijn@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Mark

Grafisch ontwerper

mark@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Niek

Grafisch ontwerper

niek@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Remy

Eigenaar / art director

remy@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Esther

Communicatieadviseur

esther@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Roy

Creative publisher

roy@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Lotte

Grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl
teamlidfoto

Herald

Communicatieadviseur

herald@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Thom

Webdeveloper

thom@catapult.nl
linkedIn
teamlidfoto

Jurre

Webdeveloper

jurre@catapult.nl
linkedIn

onze aanpak

Alles wat we doen, toetsen we aan 3 pijlers:

  • Slim doordacht
    Hoe helpt communicatie bij de oplossing van een organisatievraagstuk? Die vraag stellen wij onszelf steeds opnieuw. Daarop baseren we onze strategie.
  • Verrassend creatief
    We zijn, ieder op eigen wijze, verrassend creatief. In advies, onze aanpak, concepten, content en vormgeving. Het is juist die creatieve insteek die communicatie zichtbaar, eigen en onderscheidend maakt.
  • Heel praktisch
    We maken complexe vraagstukken een stuk eenvoudiger en vooral behapbaar. Onze adviezen zijn praktisch, kort en bondig. Je krijgt geen dik plan, als ons advies past op een A4’tje, krijg je hem op een A4’tje. Met een concrete uitwerking, waarmee je morgen van start kunt.

onze opdrachtgevers

We werken voor een divers palet aan opdrachtgevers. Van vastgoedontwikkelaars tot pensioenfondsen. En van corporates tot (semi)overheidsinstellingen. Zo blijven we breed georiënteerd en leren we van verschillende sectoren.

Zo
bepalen
we de koers
van jouw
merk