team

Als team zijn we sterk, veelzijdig, gepassioneerd, werken we nauw samen en bieden we effectieve full service communicatie, creatieve concepten en een verrassende aanpak.

Remy

eigenaar / art director

remy@catapult.nl

Jurre

senior webdeveloper

jurre@catapult.nl

Niek

grafisch ontwerper

niek@catapult.nl

Jessika

online marketing specialist

jessika@catapult.nl

Herald

communicatieadviseur

herald@catapult.nl

Rik

communicatieadviseur

rik@catapult.nl

Lotte

grafisch ontwerper

lotte@catapult.nl

Roy

creative publisher

roy@catapult.nl

Lisette

communicatieadviseur

lisette@catapult.nl

Mark

grafisch ontwerper

mark@catapult.nl